Půjčky od soukromých osob Homepage | Kontakt
• Informace o půjčkách a úvěrech
• Na co si dávat pozor
• Jak na zodpovědné půjčováníUpozornění: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí tak odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů

Kde hledat běžný účet bez poplatků


Půjčky bez registru - nebankovní půjčky bez nahlížení do registru.

13.11.2019

Poplatky za užívání bankovního účtu vás mohou v součtu stát poměrně dost peněz. I taková stokoruna měsíčně se po roce nasčítá, a tyto peníze jste vlastně „vyhodili oknem“. Mnoho bank proto zavádí bezplatné vedení běžného účtu. Zde jsou hlavní společnosti, které po vás zbytečné poplatky žádat nebudou.

Banky, které poskytují vedení zdarma za určitých podmínek

Raiffeisen Bank

Podmínkou pro bezplatné vedení účtu eKonto SMART a poskytnutí kreditní i debetní karty jsou příchozí platby alespoň 15 000 Kč za měsíc a minimálně 3 odchozí transakce. Zdarma máte dokonce i výběr z bankomatů v ČR. Elektronické tuzemské platby jsou také bez poplatků.

GE Money Bank

Služby zdarma, které ale nejsou neomezené svým počtem, nabízí účet Genius Free & Flexi. Důležité je mít za měsíc příchozích alespoň 7 000 Kč. Poté jsou zdarma všechny příchozí tuzemské platby, debetní karta a uskutečnit bez poplatku můžete 4 výběry z bankomatu.

Citibank

Vedení účtu je zdarma, pokud máte na účtu minimálně 250 000 Kč nebo jsou vaše měsíční příchozí platby alespoň 25 000 Kč.

Banky, které poskytnou vedení účtu zdarma bez speciálních podmínek

Fio banka

Osobní účet je zcela bez poplatků. Jako bonus můžete uskutečnit 10 výběrů z bankomatu měsíčně zdarma.

mBank

Vedení účtu a všechny platby jsou zdarma. Z bankomatu můžete bezplatně vybrat peníze třikrát za měsíc.

Equa bank

K vedení běžného účtu zdarma máte jako bonus bezplatný výběr peněz z jakéhokoliv bankomatu.

ZUNO

Tato společnost nabízí účet Plus. Vedení zdarma, stejně jako bezkontaktní karta. Vybírat můžete z jakýchkoliv bankomatů od 1000 Kč zdarma, dokonce i v zahraničí. Navíc je vám k dispozici finanční rezerva 2500 Kč.

Air Bank

K účtu Malý tarif získáte dvě karty. Peníze můžete vybírat dokonce i na terminálech Sazky. Navíc pokud zaplatíte minimálně 5x za měsíc pomocí karty, bude váš zůstatek na účtu následující měsíc zúročen 1,1 % p.a.


Doporučujeme

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků.

Vybíráte pro své dítě kolo? Nechte si poradit na www.dětská-kola-online.cz Informace jak vybrat správne krmivo pro psy najdete na adrese www.granule-krmiva.eu. V nabídce online obchodů můžete majít jak dřevěné zahradní domky tak i plechové zahradní domky.

© 2013 Půjčka-od-soukromých-osob.cz, všechna práva vyhrazena. Upozorňujeme, že stránky jsou pouze informačního rázu a jejich prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.