Půjčky od soukromých osob Homepage | Kontakt
• Informace o půjčkách a úvěrech
• Na co si dávat pozor
• Jak na zodpovědné půjčováníUpozornění: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí tak odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů

Půjčky od soukromých osob a investorů


Půjčky bez registru - nebankovní půjčky bez nahlížení do registru.

11. 1. 2015

Tyto 3 body rozhodnou o tom, zda si půjčíte u bankovní instituce či využijete půjčky od soukromých osob ještě dnes. Zde si ty 3 body důkladně rozepíšeme:

Volte půjčky od soukromých osob ještě dnes

1. Co se týče rychlosti, tak existuje jednoduché pravidlo: pokud potřebujete svoje peníze co možná nejrychleji a nemáte čas otálet, volte soukromé osoby. U soukromých osob trvá vyřízení samotné půjčky někdy i méně než pár hodin. Samotná půjčka jde dokonce vyřídit online, takže nikam ani nebude nucen jezdit.

Čistý trestní rejstřík – bankovní instituce

2. Pokud jste počestný člověk a chcete půjčku finanční – tedy máte čistý trestní rejstřík a nejste na listině dlužníku, tak volte bankovní (státní) půjčky – ovšem pokud již ve vašem trestním rejstříku nějaký ten záznam je, či jestli již nějakou tu částku někde dlužíte, nezbude Vám jiná možnost než si zapůjčit peníze u nebankovní instituce.

Výše vašeho příjmu

3. Další důležitým faktorem pro volbu mezi půjčkou od soukromých osob a půjčkou u bankovní instituce je to zda můžete dokázat výši vašeho příjmu – tedy jestli jste pracovně činný, nebo ne. Pokud ano volte půjčku u bankovní instituce – pokud ne přejděte k půjčce u soukromých osob.

Co vědět před půjčkou

Před půjčkou samotnou je potřeba si dobře rozmyslet pár důležitých bodů:

  • Jak rychle budete půjčku potřebovat – buďto to počká klidně i pár týdnů či jestli je potřeba hned
  • Zda je ve vašem životě vše v pořádku – čistý trestní rejstřík, či zda nejste na seznamu dlužníků.
  • Jestli můžete dokázat výši vašeho měsíčního příjmu (zda jste zaměstnán)

Doporučujeme

Půjčka bez doložení příjmu je tady pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků.

Vybíráte pro své dítě kolo? Nechte si poradit na www.dětská-kola-online.cz Informace jak vybrat správne krmivo pro psy najdete na adrese www.granule-krmiva.eu. V nabídce online obchodů můžete majít jak dřevěné zahradní domky tak i plechové zahradní domky.

© 2013 Půjčka-od-soukromých-osob.cz, všechna práva vyhrazena. Upozorňujeme, že stránky jsou pouze informačního rázu a jejich prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.