Půjčky od soukromých osob Homepage | Kontakt
• Informace o půjčkách a úvěrech
• Na co si dávat pozor
• Jak na zodpovědné půjčováníUpozornění: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí tak odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů

Nebankovní americká hypotéka


Půjčky bez registru - nebankovní půjčky bez nahlížení do registru.

10. 4. 2015

Americká hypotéka je produkt, který získává na oblibě také u klientů v České republice Pokud máte možnost ručit nemovitostí – vlastním bytem nebo rodinným domem, případně jinou nemovitostí – a potřebujete výhodnou půjčku na cokoliv například 100 000 Kč, 200 000 Kč nebo více, je pro Vás Americká hypotéka ideální variantou.

Bankovní americké hypotéky – ČS, KB

Bankovní americké hypotéky jsou v nabídce například Komerční banky nebo České spořitelny Mohou je využít ti žadatelé, kteří mají doložitelný příjem Pro ty, kteří své příjmy prokázat nemohou nebo mají záznam v registrech dlužníků, pak připadají v úvahu nebankovní americké hypotéky bez registru.

Americké hypotéky bez registru

V případě Nebankovních amerických hypoték bez registru se jedná o velmi dostupné půjčky na cokoliv, jejichž parametry jsou prakticky shodné s bankovními americkými hypotékami – dlouhá doba splatnosti, nízké měsíční splátky S tím, že například úroková sazba bývá o něco vyšší než je tomu u bankovních společností a také částka, kterou Vám oproti zástavě dané nemovitosti nebankovní společnost půjčí, bude pravděpodobně nižší Je to v důsledku toho, že u půjček bez registru věřitel potřebuje krýt vyšší rizika.

Dodržujte několik zásad

V případě, že žádáte o nebankovní americkou hypotéku bez registru, je potřeba mít na paměti několik zásad Předně – abyste se vyhnuli podvodníkům, vybírejte si pouze renomované nebankovní společnosti Dále je potřeba, abyste si řádně přečetli smlouvu o půjčce a důkladně ji porozuměli Zejména se zaměřte na to, za jakých podmínek zastavená nemovitost propadá věřitelské společnosti.


Doporučujeme

Půjčka bez doložení příjmu je tady pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků.

Vybíráte pro své dítě kolo? Nechte si poradit na www.dětská-kola-online.cz Informace jak vybrat správne krmivo pro psy najdete na adrese www.granule-krmiva.eu. V nabídce online obchodů můžete majít jak dřevěné zahradní domky tak i plechové zahradní domky.

© 2013 Půjčka-od-soukromých-osob.cz, všechna práva vyhrazena. Upozorňujeme, že stránky jsou pouze informačního rázu a jejich prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.