Půjčky od soukromých osob Homepage | Kontakt
• Informace o půjčkách a úvěrech
• Na co si dávat pozor
• Jak na zodpovědné půjčováníUpozornění: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí tak odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů

Rychlé půjčky bez nahlížení registrů


Půjčky bez registru - nebankovní půjčky bez nahlížení do registru.

7. 9. 2013

Možná si myslíte, že ne každý si může dovolit půjčku...

Pokud jste přesvědčeni, že v případě, kdy jste již nějakou tu půjčku dříve využili a nebyli jste z nejrůznějších důvodů zrovna vzornými dlužníky, si již nový úvěr nemůžete dovolit, nyní vás vyvedeme z omylu.

I vy máte totiž novou šanci. Můžete zažádat o úvěr, k jehož schválení poskytovatel nenahlíží do registrů. Jedná se konkrétně o malé rychlé půjčky bez nahlížení do registrů.


Pro koho jsou půjčky bez registru určeny

Půjčky bez registru jsou určené pro všechny ty, kteří již mají zápis v registru. Ten si zasloužíte zpravidla v případě, kdy neplníte sjednané podmínky splácení v dřívějších přiznaných úvěrech.


Náš TIP: Více o účelových i neúčelových půjčkách 40000 bez ručitele a zástavy nemovitosti čtěte zde. Naleznete zde informace o půjčkách a úvěrech různých společností, takže si bez problémů najdete takovou půjčku, která Vám bude plně vyhovovat.


Co dělat, když banka nepůjčí

Pokud byste zažádali o půjčku u bankovní organizace, pravděpodobně by vám úvěr nebyl schválen. Banky totiž nahlíží do rejstříků a v takových případech, kdy v nich máte záznam, jste pro ně nevhodnými klienty.


Půjčky bez registru – nebankovní půjčky

U nebankovních institucí nebo u soukromých osob tomu tak však zpravidla není, vaše minulost je vůbec nezajímá. Smlouva o půjčce - vzor lze najít on-line na Internetu.

Klady a zápory půjček bez registru

Rychlé půjčky bez nahlížení do registrů dlužníků mají tedy nejpodstatnější výhodu v tom, že se nenahlíží do registrů. Vyznačují se však mimo jiné i obrovskou rychlostí a minimem administrativy.

Drobnou daní je však obvykle poněkud navýšený úrok a tím pádem i RPSN. Toto však nic nemění na tom, že se jedná o rozšířené a často vyhledávané úvěrové produkty nejen v České republice.


Doporučujeme

Půjčka bez doložení příjmu je tady pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků.

Vybíráte pro své dítě kolo? Nechte si poradit na www.dětská-kola-online.cz Informace jak vybrat správne krmivo pro psy najdete na adrese www.granule-krmiva.eu. V nabídce online obchodů můžete majít jak dřevěné zahradní domky tak i plechové zahradní domky.

© 2013 Půjčka-od-soukromých-osob.cz, všechna práva vyhrazena. Upozorňujeme, že stránky jsou pouze informačního rázu a jejich prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.