Půjčky od soukromých osob Homepage | Kontakt
• Informace o půjčkách a úvěrech
• Na co si dávat pozor
• Jak na zodpovědné půjčováníUpozornění: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí tak odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů

Nebankovní půjčka Fastfin.cz


Půjčky bez registru - nebankovní půjčky bez nahlížení do registru.

12. 8. 2014

Potřebujete peníze před výplatou? Pak svou roli jistě hraje rychlost a dostupnost půjčky. Nebankovní produkty se snadným vyřízením jsou nyní populární a díky konkurenci se společnosti předhánějí ve výhodných nabídkách. K oblíbeným krátkodobým půjčkám patří i Fastfin půjčka.

Předtím, než o půjčku zažádáte

Před podáním žádosti o půjčku se musíte zaregistrovat na stránkách společnosti. To probíhá pomocí online dotazníku, což zabere maximálně pár minut. Registraci je třeba stvrdit zasláním symbolické 1 Kč z běžného účtu, jako ověření. Jakmile tyto kroky splníte, nic nebrání o půjčku zažádat.

První půjčku můžete mít bez poplatků

Žádáte poprvé? Pak budete určitě mile překvapeni. Pro nové klienty je totiž Fastfin půjčka zcela zdarma. Můžete tak vyzkoušet služby této společnosti a zjistit, jak funguje. Půjčte si 5 000 Kč na 7 až 28 dní a v den splatnosti vrátíte pouze 5 000 Kč a nic navíc. Pokud byste si potřebovali splatnost prodloužit, máte tuto možnost u první půjčky také bez poplatku.

Průběh žádosti o půjčku

Jak probíhá žádost o Fastfin půjčku? Jakmile jste se úspěšně zaregistrovali, vyberte si vyhovující variantu z nabídky a heslem potvrďte svou žádost. Ta bude vyhodnocena do 60 minut, a pokud dojde ke schválení, peníze se ihned převádějí na váš účet. U druhé a další půjčky je možno žádat i prostřednictvím SMS. Prověření zákazníci si mohou zažádat až o 12 000 Kč, navíc jejich žádosti se vyřizují přednostně.

Potřebujete si splatnost prodloužit?

Možnost prodloužení půjčky se může hodit v případě, že neseženete včas peníze na splátku. Lze to provést snadno po přihlášení do systému. Nečinnost se nevyplácí, protože 30. den po splatnosti se k celkové dlužné částce připočítá pokuta 5 000 Kč.


Doporučujeme

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků.

Vybíráte pro své dítě kolo? Nechte si poradit na www.dětská-kola-online.cz Informace jak vybrat správne krmivo pro psy najdete na adrese www.granule-krmiva.eu. V nabídce online obchodů můžete majít jak dřevěné zahradní domky tak i plechové zahradní domky.

© 2013 Půjčka-od-soukromých-osob.cz, všechna práva vyhrazena. Upozorňujeme, že stránky jsou pouze informačního rázu a jejich prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.