Půjčky od soukromých osob Homepage | Kontakt
• Informace o půjčkách a úvěrech
• Na co si dávat pozor
• Jak na zodpovědné půjčováníUpozornění: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí tak odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů

Půjčky na směnku snadno a rychle


Půjčky ihned do 5 minut na účtu

31. 8. 2014

Půjčky na směnku jsou jedny z nejdostupnějších, nejrychlejších a nejjednodušších půjček. Zajištěny jsou pomocí směnky, kterou se dlužník zavazuje, že splatí částku ve stanovenou dobu. Po žadateli je vyžadováno minimum informací a dokladů. Dlužník kromě smlouvy o půjčce podepisuje směnku na požadovanou částku.

Směnka

Směnka je lehce vymahatelná. Může se stát, že se mezi smluvními stranami objeví konflikt. V takovém případě stačí, když se majitel směnky nebo směnečný věřitel obrátí na soud a doloží originální směnku. Soud vydá platební rozkaz, na základě kterého musí dlužník do tří dnů uhradit dlužnou částku a náklady soudního řízení.

Klady a zápory

Směnkou ručíte za své závazky. Obávat se nemusíte vysoké smluvní pokuty, když půjčku nesplatíte. Nebankovní společnosti nenahlíží do registru dlužníků a nepožadují od vás zástavu nemovitosti ani ručitele (jedná se tedy o půjčky bez regsitru a Solusu). Z toho důvodu musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou. Půjčka na směnku je dostupná všem a procento schválení je vysoké.

Nepotřebujete potvrzení příjmu

K získání půjčky na směnku nepotřebujete nesmyslné množství dokumentů. Nemusíte dokládat potvrzení příjmu, výpis z běžného účtu ani zastavovat nemovitost. Jako žadateli o půjčku vám stačí předložit občanský průkaz, popř. druhý doklad totožnosti. Požádat o půjčku můžete pomocí online žádosti. Kontaktuje vás pracovník, domluvíte si s ním schůzku, předložíte doklad totožnosti, podepíšete směnku a peníze jsou vaše!

Doporučujeme

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků.

Vybíráte pro své dítě kolo? Nechte si poradit na www.dětská-kola-online.cz Informace jak vybrat správne krmivo pro psy najdete na adrese www.granule-krmiva.eu. V nabídce online obchodů můžete majít jak dřevěné zahradní domky tak i plechové zahradní domky.

© 2013 Půjčka-od-soukromých-osob.cz, všechna práva vyhrazena. Upozorňujeme, že stránky jsou pouze informačního rázu a jejich prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.