Půjčky od soukromých osob Homepage | Kontakt
• Informace o půjčkách a úvěrech
• Na co si dávat pozor
• Jak na zodpovědné půjčováníUpozornění: Tato stránka může obsahovat neaktuální informace a nemusí tak odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů

Půjčky na ruku


Půjčky bez registru - nebankovní půjčky bez nahlížení do registru.

26. 2. 2015

Jestliže sháníte peníze rychle a jednoduše, jistě oceníte možnost půjčky na ruku.

Půjčky na ruku umožňují získat peníze opravdu ihned a bez zbytečných tahanic a administrativy. Na půjčky na ruku se specializují zejména nebankovní společnosti, avšak poskytují je i některé banky.

Půjčky na ruku od banky

Banky se v poslední době snaží klientům vycházet maximálně vstříc a chtějí získat i ty klienty, kteří se běžně obracejí spíše na nebankovní instituce.


Náš TIP: Jste z Brna nebo okolí a potřebujete si nutně půjčit peníze? Informace na téma rychlé a dostupné půjčky v Brně se můžete dočíst na těchto stránkách.


Banky takřka nikdy neposkytnou půjčku bez doložení příjmu a náhledu do registru dlužníků, ale rychlost vyřízení se čím dál tím zlepšuje, takže už není takovým limitujícím faktorem jako dříve.

Výhody bankovní půjčky na ruku

Výhodou půjčky od banky je, že získáte nižší úrokovou sazbu a spolehlivější garanci. U banky však nemůžeme hovořit o tom, že peníze získáte „na ruku“. Běžnou praxí je převod peněz na účet.


Půjčky na ruku od nebankovní společnosti

Smlouva o půjčce - vzor lze najít on-line na Internetu. Jak již bylo výše zmíněno, půjčky na ruku jsou produktem převážně nebankovního sektoru.

Jestliže si tedy z nějakého důvodu nemůžete vzít půjčku od banky, mohou být půjčky na ruku od nebankovní instituce dobrým řešením.

Nebankovní půjčky – rychle a přímo na ruku

Půjčky na ruku od nebankovního sektoru jsou vůbec nejrychlejším a nejjednodušším řešením, jak přijít k penězům.

Vyřízení půjčky na ruku je možné už i pohodlně prostřednictvím internetového formuláře, anebo na základě telefonické domluvy.

Poté už si můžete své peníze jednoduše vyzvednout a použít libovolným způsobem.


Doporučujeme

Chcete čas strávený u televize využít pro své zdraví? Pořiďte si kvalitní rotoped. Kupujete robotický vysavač? Podívejte se na porovnání robotických vysavačů.

Dárky pro maminky k letošním Vánocům Vám pomůžeme vybrat zde.

Jak vybrat správné lyžařské vybavení Vám poradíme na stránkách www.lyžařské-vybavení-online.cz.

Půjčka bez doložení příjmu – dostupná a rychlá půjčka pro ty, kteří nemohou doložit výši svého příjmu.

© 2013 Půjčka-od-soukromých-osob.cz, všechna práva vyhrazena. Upozorňujeme, že stránky jsou pouze informačního rázu a jejich prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.